O Firmie

Budujemy ekologiczne i pasywne domy w oparciu o autorską i innowacyjną technologię

Oferujemy innowacyjny sposób budowy domów dla osób konkretnych, świadomych swoich oczekiwań oraz maksymalnych możliwości finansowych.
Oferujemy innowacyjny sposób budowy domów dla osób konkretnych, świadomych swoich oczekiwań oraz maksymalnych możliwości finansowych. Wyznajesz bezkompromisowe podejście do tematu wyboru własnego miejsca na ziemi? Ze szczególnym naciskiem na jakość warunków w nim panujących? Taki właśnie jest nasz system, przy czym ową bezkompromisowość rozumiemy tutaj w sposób bardzo pragmatyczny, jako uzyskanie możliwie najlepszych rozwiązań w możliwie jak najlepszej cenie. Nasze doświadczenie pokazuje, że taką szansę daje jedynie podejście systemowe, dające możliwość współpracy ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami oraz wprowadzenie przemyślanych, a przede wszystkim czytelnych zasad oraz skrajnej prostoty w podejściu do naszego systemu.
Wszystko to połączone z ideą polegającą na przekonaniu, że każdy człowiek powinien mieć możliwość zamieszkania we własnym domu. Domu marzeń. Dlatego nasz system to ścieżka przeprowadzenia każdego Klienta przez proces budowy nowego lokum. Wspólnie z Państwem angażujemy się właściwie już od pierwszej chwili. Począwszy od bieżącej pomocy w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących lokalizacji i samego wznoszenia przyszłego domu, jak również dotyczących jego funkcjonowania w przyszłości. Przy czym pod pojęciem domu ukryte jest również jego otoczenie.

Podążając za ideą...

Kupując dom w naszym systemie, kupujesz w istocie, bilet do swojego azylu na Ziemi. Zaopiekujemy się Tobą począwszy od pomocy w znalezieniu miejsca dla przyszłej siedziby, aż po przekazanie kluczy.

Koniec procesu wznoszenia Waszego nowego domu, nie będzie jednak końcem naszych kontaktów. Bez względu na to czy będziecie korzystać z naszej pomocy w zakresie zarządzania nieruchomością, czy będzie to spotkanie po latach przy kawie.